دوره ISSC زبان انگلیسی

هدف دوره

هدف دوره

مشاهده

معرفی کتاب

معرفی کتاب

مشاهده

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان

مشاهده

ویژگی ها

ویژگی ها

مشاهده

اساتید

اساتید

مشاهده

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

مشاهده

تعداد جلسات

تعداد جلسات

مشاهده

تعیین سطح و ثبت نام

تعیین سطح و ثبت نام

مشاهده

هدف از دوره ISSC

این دوره جهت آشنایی شما با زبان انگلیسی به روشی بسیار ساده است و به شما کمک می کند به راحتی انگلیسی صحبت کنید.

تعداد جلسات

دوره مجازی (آنلاین) ISSC جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به مدت 35 ساعت، 17 جلسه در 2 ساعت + 1 جلسه آزمون برگزار می شود. تاریخ شروع دوره 1401/05/09 میباشد.

تعداد شرکت کنندگان

تعداد نفرات هر کلاس به صورت ۱۰ تا ۱۴  نفر می‌باشد تا اساتید بتوانند به تک تک فراگیران رسیدگی کافی را داشته باشند و فراگیران بتوانند با یگدیگر تعامل کنند.

اساتید

در این مرکز اساتید با تجربه و متبحر آموزش زبان انگلیسی که دارای مدارک بین المللی تدریس نیز می باشند، صبورانه شما را در امر فراگیری یاری می کنند.

ویژگی های دوره

متد ISSC کوتاه شده (instant speaking by sentence constraction) و به معنای صحبت کردن فوری با استفاده از ساختار جمله است.
همانطور که از معنای لغوی آن مشخص است ISSC روشی است که شما بدون این که به  کتاب آموزشی نیاز داشته باشید، با توجه به ساختار جمله  می توانید به راحتی صحبت کنید. یعنی شما ساختار جمله را یاد می گیرید و می توانید هر جمله ای را بسازید و در مکالمات و مکاتبات خود در تمام زمان های زبان انگلیسی از آن استفاده کنید.

قوانین امتحانات

فراگیران این دوره موظف به دریافت حداقل نمره 65 در هر آزمون فاینال (Final) می باشند. در صورتی که موفق به کسب نمره مورد نظر نشوند ، یک بار فرصت جبران خواهند داشت. در صورتی که مجددا تکرار شود ، تعدادی جلسه خصوصی به فراگیر پیشنهاد خواهد شد تا ایشان به سطح کلاس خود برسند و در غیر این صورت موظف به گذراندن مجدد آن سطح خواهند بود.

تعیین سطح و ثبت نام

برای شرکت در این دوره آموزشی زبان آموزان در امتحان تعیین سطح شرکت کرده تا از میزان توانایی و تسط خود برزبان انگلیسی آگاه شوند. سوالات تعیین سطح بصورت آنلاین و رایگان از طریق همین سایت در دسترس شما قرار دارد.پس از انجام آزمون تعیین سطح با ارتباط با کارشناس دپارتمان از طریق شماره ۰۲۱۶7641999 می توانید از سطح خود مطلع شوید و در صورت تمایل ثبت نام خود را تکمیل کنید.