کارگاه مهارت های مصاحبه و استخدام

مهارت های مصاحبه

اطلاعات بیشتر​

آشنایی با تکنیک‌ها و روش‌های مصاحبه شغلی برای تمامی افرادی که در سازمان‌های مختلف مسئول جذب نیرو هستند بسیار ضروری است. برخلاف قرون گذشته که در هر جامعه‌ای تعداد محدودی از مشاغل تعریف می‌شد و رقابت چندانی برای یافتن شغل وجود نداشت، این روزها رقابت شغلی بسیار سخت است. بسیاری از افراد دارای مدارک تحصیلی بالایی هستند و برای به دست آوردن موقعیت‌های شغلی بهتر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

این عوامل باعث شده است که اهمیت مصاحبه شغلی بیشتر شود و از این رو افرادی که وظیفه جذب نیرو در سازمان‌های دولتی و خصوصی را بر عهده دارند باید با مجموعه‌ای از مهارت‌ها آشنا باشند. 

فرایند جذب و استخدام نیروی انسانی به مراحلی گفته میشود که با کمک آن یک موقعیت خالی در سازمان بررسی شده و با توجه به نیازمندیهای آن جایگاه، متقاضیان ارزیابی خواهند شد و سپس متناسبترین فرد برای استخدام در آن شغل، انتخاب میشود. انجام فرایند جذب و استخدام منابع انسانی معمولا برعهده افراد مختلفی مانند مدیریت مجموعه، مدیر بخش منابع انسانی، مدیران استخدام و یا ترکیبی از این ۳ بخش خواهد بود. معمولا مدیران منابع انسانی این فرایند را رهبری کرده و با سایر بخشها و تیمها برای یافتن بهترین فرد ممکن، همکاری میکنند.

مصاحبه جذب و استخدام

مخاطبین دوره کارگاه مهارت‌های مصاحبه و استخدام:

  • مدیران و کارشناسان منابع انسانی
  • مدیران و کارشناسان جذب و استخدام
  • مشاوران حوزه منابع انسانی

 

سرفصل‌های آموزشی​

سوالات متداول​

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار میگردد. 

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای 3 میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

برای شرکت در این دوره باید با فرایند جذب و استخدام آشنایی مقدماتی داشت.

جهت آشنایی با نحوه ترجمه مدارک جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به این لینک مراجعه کنید.

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره و ثبت‌نام: