همیشه یکی از دغدغه‌های افراد علاوه بر شرکت در دوره‌های آموزشی کاربردی و متناسب با نیاز بازار کار، بدست آوردن موقعیت‌های شغلی و دغدغه کارفرمایان پیدا کردن نیروهای بااستعداد و متناسب سازمان‌شان بوده است. در همین راستا واحد ارتباط با صنعت جهاد دانشگاهی صنعتی شریف امکانی را فراهم کرده است تا پل ارتباطی فارغ‌التحصیلان این مجموعه با شرکت‌ها و سازمان‌ها باشد و جذب نیروی کار متخصص را تسهیل نماید.

 

فارغ التحصیلان ما کجا هستند ؟

برای پیدا کردن فرصت شغلی چه کار کنیم؟

کارجویان فارغ‌التحصیل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف که به دنبال ورود به بازار کار یا ارتقای موقعیت شغلی خود هستند می‌توانند از طریق بخش ارتباط با صنعت به فرصت‌های شغلی دسترسی داشته باشند.

مزایای استفاده از این سامانه:

 • با ایجاد رزومه در این سامانه، می‌توانید تمام فرصت‌های شغلی سایت‌های کاریابی موجود را مشاهده نمایید.
 • داشتن مدرک جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، شما را در اولویت مصاحبه و استخدام قرار خواهد داد.
 • دسترسی داشتن به بانک اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف (ویژه کارفرمایان)

ما به سازمان شما در استخدام کمک می کنیم!

سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در راستای رسالت خود تلاش می‌کند تا با توجه به نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها با تدوین و اجرای دوره‌های آموزشی شغل محور اقدام به تربیت و پرورش نیروی متخصص و آماده به کار نماید. در همین راستا کارفرمایانی که تمایل به جذب نیرو از فارغ التحصیلان دوره‌های آموزشی این سازمان را دارند، می‌توانند نسبت به جذب فارغ التحصیلان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف اقدام نمایند:

فرآیند بررسی درخواست های جذب نیرو از فارغ التحصیلان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

تصویر

   • بررسی کارفرما: در ابتدا حوزه و سابقه فعالیت کارفرما، تعداد پرسنل، حسن شهرت برند و… مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
   • بررسی موقعیت شغلی: موقعیت های شغلی درخواستی باید از نظر تناسب با حوزه های آموزشی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و سطح علمی و تجربی فارغ التحصیلان تطابق داشته باشد.
   • هماهنگی و طراحی آگهی استخدام مشترک: در صورت تایید کارفرما و موقعیت شغلی مورد نظر، با نماینده کارفرما ارتباط برقرار می‌شود تا در خصوص جزییات مربوط به طراحی آگهی استخدام، بنر، انتشار در شبکه های اجتماعی و… هماهنگی و تعامل صورت پذیرد. در پوستر طراحی شده ذکر عنوان «فارغ التحصیلان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در اولویت استخدام می باشند»، درج نشان تجاری سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف و نشان تجاری کارفرما الزامی است.
   • انتشار موقعیت شغلی: محتواهای آماده شده در بستر های اطلاع رسانی طرفین انتشار پیدا خواهد کرد (وب سایت، شبکه های اجتماعی و…)
   • بررسی رزومه های دریافتی توسط کارفرما: پس از دریافت رزومه ها، کارفرما  نسبت به بررسی رزومه ها اقدام خواهد نمود.
   • ارائه بازخورد: به منظور اصلاح و بهبود فرایند جذب، کارفرما بازخورد های خود را به این مرکز ارائه می دهد.