دوره جامع نگهداری و تعمیرات تاسیسات مکانیکی ساختمان

اطلاعات بیشتر​

به مجموعه فعالیت هایی که به صورت مشخص و برنامه ریزی شده با هدف جلوگیری از خرابی  ناگهانی ماشین آلات و تجهیزات انجام می شود تا قابلیت اطمینان و در دسترس بودن انها را افزایش دهد نگهداری گفته می شود.و تعمیرات نیز شامل مجموعه فعالیت هایی است که بر روی یک سیستم یا وسیله ای که دچار خرابی یا از کارافتادگی شده انجام می شود  تا آن را به حالت آماده و قابل بهره برداری بازگرداند.

تاسیسات به عنوان قلب تپنده ساختمان از اهمیت و اعتبار خاصی برخوردار می باشد بطوری که کم توجهی به این بخش منجر به عدم آسایش ساکنین و در نتیجه باعث غیر قابل استفاده شدن فضاهای مفید ساختمان می شود،از این رو تعمیرات و نگهداری تاسیسات ساختمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در این دوره تعمیرات و نگهداری سیستم های سرمایش و گرمایش، ابزارهای تخصصی نگهداری و تعمیرات، پایش وضعیت تجهیزات، تعمیر و نگهداری آسانسور، تاسیسات الکتریکی و اصول بازرسی و تست تجهیزات مورد آموزش قرار می گیرد.

مخاطبین این دوره 

این دوره برای تمامی افرادی که تحصیلات مرتبط در تمامی مقاطع تحصیلی  در سه حوزه مکانیک،عمران،تاسیسات دارند مناسب می باشد همچنین این دوره برای تمامی فعالین حوزه تاسیسات ساختمان توصیه می شود. 

سرفصل‌های آموزشی​

سوالات متداول​

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار میگردد. 

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای 3 میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

نظرسنجی​

مشاوره و ثبت‌نام:

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x