برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزارMSP

اکسل در عمران

اطلاعات بیشتر​

نرم افزار Microsoft Project، یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس است که برای اصول برنامه ریزی و کنترل پروژه استفاده می شود. محیط کاربرپسند، یادگیری آسان، امکان تعریف تاریخ های شمسی و بازگشت به عقب، از مزایای این نرم افزار به شمار می رود. تنوع گزارش گیری در نسخه های اخیر این نرم افزار، بر محبوبیت آن افزوده است.نرم افزار MSP که از کلمه Microsoft Project گرفته شده است. این نرم افزار که از زیرمجموعه نرم افزارهای آفیس می باشد، می تواند فازهای مختلف پروژه را بر حسب زمان تخمین بزند. با حالت کلی که این نرم افزار در اختیار کاربر قرار می دهد، میتوان تمام جزئیات را سازماندهی نمود .

برنامه ریزی برای اجرا و کنترل یک پروژه، به ابزارهای زیادی نیاز دارد که با محاسبات ساده این کار امکان پذیر نیست.  نرم افزار MSP  این امکان را به کاربر می دهد تا با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، این محاسبات را به خوبی و با بهینه ترین و استانداردترین شکل ممکن برآورد زمان و هزینه کند.

مخاطبین این دوره:

دانشجویان و فارغ التحصیلان مهندسی صنایع، عمران و معماری، مدیران و کارشناسان برنامه ریزی و کنترل پروژه، سرپرستان سازمان‌های پروژه محور، فعالین در حوزه مدیریت و برنامه ریزی پروژه و افرادی که به دنبال آموزش‌های کاربردی و ارتقاء مهارت‌های خود هستند، می‌توانند در این دوره شرکت نمایند.

سرفصل‌های آموزشی​

سوالات متداول​

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار می‌ گردد.

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره هایی که هزینه آن ها بالای 3 میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند، برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس دپارتمان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

دوره آموزش ms project برای یادگیری به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد و بدون نیاز به دانش خاصی می توانید در این دوره شرکت کنید.

نظرسنجی​

مشاوره و ثبت‌نام:

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x