دوره PLC و شبکه های صنعتی

اطلاعات بیشتر​

با توجه به تحولات صنعتی در سراسر جهان، مشاغل مرتبط با برق صنعتی رونق زیادی گرفته است و به همین دلیل استقبال از دوره plc نیز افزایش یافته است.

plc مخفف کلمه Programmable Logic Controller است و به معنای کنترل‌کننده منطقی قابل برنامه ریزی است که در دستگاه‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. plc نقش مهمی در مدیریت و برنامه ریزی بخش‌های صنعتی از جمله: کنترل موتورها، پمپ‌ها، سیستم‌های تهویه و … دارد و منجر به مدیریت بهتر فرآیندهای مکانیکی و صنعتی می‌گردد.

مزایای استفاده از PLC و شبکه های صنعتی:

PLC و شبکه‌های صنعتی مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • انعطاف پذیری
  • صرفه جویی در هزینه
  • اعمال تغییرات و تصحیح خطاها
  • قابلیت اطمینان و نگهداری
  • عیب یابی سریع و آسان
  • کاهش حجم مدار فرمان

plc و شبکه های صنعتی

 

مخاطبین دوره PLC:

مهندسان و دانشجویان رشته های برق، مکانیک و کلیه افرادی که به حوزه برق صنعتی و آموزش‌های کاربردی و ارتقاء مهارت‌های خود علاقه مند هستند، می‌توانند در این دوره شرکت نمایند.

فارغ التحصیلان دوره PLC می‌توانند در صنایع مختلف از جمله: صنایع شیمیایی، مواد غذایی، پوشاک، خودروسازی و… مشغول به کار شوند.

مسیر یادگیری دوره PLC و شبکه های صنعتی در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف:

دوره آموزشی PLC و شبکه‌های صنعتی در جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با رویکرد کسب مهارت‌های تخصصی مورد نیاز صنایع مختلف، تهیه و تدوین شده است.

در این دوره آموزشی به تدریج با مباحث و اصول علم PLC و شبکه‌های صنعتی از جمله: کنترل موتورها، پمپ‌ها، سیستم‌های تهویه و … آشنا می‌شوید. فراگیران پس از این دوره میتوانند در دوره WINCC شرکت نمایند.

سرفصل‌های آموزشی​

سوالات متداول​

این دوره بصورت حضوری در محل جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار میگردد. 

پس از گذراندن دوره و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون‌ها و پروژه‌ها به فراگیران گواهینامه ارائه می‌شود.

دوره‌هایی که هزینه آن‌ها بالای 3 میلیون تومان است شرایط پرداخت اقساط دارند. برای اطلاع از نحوه پرداخت اقساط با کارشناس گروه آموزشی مربوطه هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

نظرسنجی​

مشاوره و ثبت‌نام:

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x