دوره نیمه فشرده زبان انگلیسی

زبان انگلیسی

دوره نیمه فشرده زبان انگلیسی

هدف دوره

هدف دوره

مشاهده

معرفی کتاب

معرفی کتاب

مشاهده

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان

مشاهده

ویژگی ها

ویژگی ها

مشاهده

اساتید

اساتید

مشاهده

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

مشاهده

تعداد جلسات

تعداد جلسات

مشاهده

تعیین سطح و ثبت نام

تعیین سطح و ثبت نام

مشاهده

هدف از دوره نیمه فشرده زبان انگلیسی

این دوره به منظور افزایش دانش عمومی زبان انگلیسی برگزار می شود که فراگیران را از سطح مبتدی تا پیشرفته با تمامی مهارت هایSpeaking، Listening ،Readingو Writting  آشنا می کند.هزاران لغت پر کاربرد مورد نیاز در زبان انگلیسی و نکات گرامری پیچیده در سطح پیشرفته در این دوره آموزشی تدریس می شود.
در کنار کتاب، فراگیران با کمک اساتید با اصطلاحات انگلیسی و موقعیت های متفاوت استفاده از آن ها آشنا می شوند. و در انتهای دوره قابلیت مکالمه و مکاتبه در سطح پیشرفته را خواهند داشت.

ahdaf

تعداد جلسات

دوره حضوری زبان انگلیسی نیمه فشرده جهاد دانشگاهی شریف به مدت 380 ساعت، 190 جلسه و 3 روز در هفته، از مبتدی تا پیشرفته، تمامی مهارت های مورد نیاز شما را آموزش می دهد.

تعداد شرکت کنندگان

تعداد نفرات هر کلاس 8 تا 10 نفر است تا اساتید بتوانند به تمام دانشجویان رسیدگی کنند و دانشجویان نیز بتوانند با یکدیگر تعامل داشته باشند.

اساتید

در این مرکز اساتید مجرب و مسلط به آموزش زبان انگلیسی صبورانه شما را در امر یادگیری یاری می کنند.

معرفی کتاب

سری کتاب های امریکن انگلیش فایل (American English File) کتاب هایی مورد تایید اساتید بین المللی هستند که هر چهار مهارت Listening ،Speaking،  Reading و Writting  را پوشش داده و سطح دانش عمومی زبان آموزان را به خوبی ارتقا می دهد.
در این کتاب بخش هایی از جمله انگلیسی کاربردی وجود دارد که با استفاده از فیلم های آموزشی، فراگیران را با مطالب مورد نیاز در سفر و همچنین اصطلاحات کاربردی در بریتیش انگلیشBritish English و امریکن انگلیش  American English  آشنا می کند.
در انتهای کتاب بخشی با نام بانک گرامر Grammar Bank وجود دارد که زبان آموزان می توانند با استفاده از آن مطالب گرامری را دوره کرده و تمرین های متنوع گرامری را انجام دهند. بانک لغاتVocabulary Bank نیز زبان آموزان را با عبارات پرکاربرد روزمره  در زبان انگلیسی آشنا می سازد. این کتاب بر نکات پرونانسیشنPronunciation و اینتونیشن  intonation به خوبی کار می کند که استفاده صحیح از آن ها نمره آیلتس شما را افزایش خواهد داد.

books

قوانین امتحانات

فراگیران این دوره باید حداقل نمره 65 در هر آزمون فاینال (Final) را کسب کنند. در صورتی که موفق به کسب نمره مورد نظر نشوند، یک بار فرصت جبران خواهند داشت. در صورت تکرار، تعدادی جلسات خصوصی به فراگیر پیشنهاد خواهد شد تا خود را به سطح کلاس برساند و در غیر این صورت ملزم به گذراندن مجدد آن سطح خواهند بود.

تعیین سطح و ثبت نام

سوالات تعیین سطح به صورت آنلاین و رایگان از طریق این سایت در اختیار شما قرار می گیرد. در آزمون تعیین سطح باید به مدت 60 دقیقه به 40 سوال گرامر و واژگان پاسخ دهید. پس از اتمام آزمون، نمره به شما اعلام می شود. پس از آزمون تعیین سطح کتبی، مصاحبه حضوری و یا غیر حضوری با سوپروایزر مجموعه خواهید داشت.که با ارتباط با کارشناس دپارتمان از طریق شماره 67641999-021 می توانید از زمان انجام مصاحبه و در پایان از سطح خود مطلع شوید و در صورت تمایل ثبت نام خود را تکمیل کنید.

افزودن به علاقه مندی ها
ثبت نام
مدت دوره:: 380ساعت