دوره آموزشی IELTS


تعداد جلسات

تعداد جلسات دوره

مشاهده تعداد جلسات دوره

اساتید

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان

مشاهده شرکت کنندگان

 

 

هدف دوره

هدف دوره

مشاهده اهداف دوره

 

 

تعیین سطح

تقویم آموزشی

ویژگی ها

معرفی کتاب


تعداد جلسات

زبان آموزان در امتحان تعیین سطح شرکت کرده و در صورت تایید مجموعه مبنی اینکه ایشان در سطح Intermediate  و یا بالاتر هستند ، می توانند در کلاس ها شرکت کنند.‍

امتحان تعیین سطح طی دو مرحله زیر انجام می شود:

-مرحله اول که آزمون کتبی است از طریق همین سایت از طریق این لینک انجام می شود.

-مرحله دوم قسمت Spaeking است که در فضای ادوبی کانکت توسط سوپروایزر انجام می گردد.

با ارتباط با کارشناس دپارتمان از طریق شماره ۶۶۰۷۵۶۴۲-۰۲۱ می توانید از زمان انجام مصاحبه و در پایان از سطح خود مطلع شوید و در صورت تمایل ثبت نام خود را تکمیل کنید.

هدف از دوره

چهار مهارت مورد نظر در آزمون آیلتس، با شیوه های متفاوتی مورد ارزیابی قرار میگیرند. به این خاطر شما باید خودتان را برای تقویت هر چهار مهارت با توجه ساختار آن ها آماده کنید.
ما در این دوره شما را با تکنیک ها و فوت و فن های آزمون آیلتس آشنا می کنیم و کمک می کنیم بتوانید نمره مد نظرتان را در این آزمون کسب کنید.

  تعداد جلسات

  • دوره آنلاین IELTS زبان انگلیسی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در سه سطح برگزار می شود.
  • Pre IELTS: در 45 ساعت آموزشی برگزار می شود.
  • IELTS1: در 37/5 ساعت آموزشی برگزار می شود.
  • IELTS2: در 60 ساعت آموزشی برگزار می شود.
    *هر جلسه 2/5 ساعت است*

  تعداد شرکت کنندگان

کلاس ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شود تا اساتید بتوانند به تک تک فراگیران رسیدگی کافی را داشته باشند و فراگیران بتوانند با یگدیگر تعامل کنند.

  اساتید

در این مرکز اساتید با تجربه و متبحر آموزش زبان انگلیسی که دارای مدارک بین المللی تدریس نیز می باشند، صبورانه شما را در امر فراگیری یاری می کنند.

  معرفی کتاب

سری کتاب های Cambridge English Complete IELTS که جزء مجموعه ای جديد جهت آماده سازی داوطلبان آزمون «آيلتس» مي باشد. به بهترين شکل ممکن، تمرينات کلاسی امروزی را با موضوعات جذاب و مهیج ترکيب مي نمايد. راهکارها و مهارت هایی عرضه می کند که فراگیران را در مسير کسب بالاترين امتياز در تمام قسمت های آزمون، راهنمایی خواهد نمود.
همچنین سری کتاب های IELTS Cambridge Academic کار می شود.
این کتاب برای کسانی طراحی شده است که می‌خواهند در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنند. شما می‌توانید از طریق این کتاب، توانایی‌های خود را محک بزنید و سطح‌تان را بسنجید.

  ویژگی های دوره

فراگیران این دوره در سطح Intermediate به بالا هستند که پس از شرکت در این دوره، آشنایی با شیوه آزمون و سوالات متداول در آزمون آیلتس IELTS توانایی کسب نمرات ۵.۵ تا ۷.۵ در آزمون آیلتس IELTS را خواهند داشت. در این دوره مدرسین، فراگیران را با نحوه پاسخگویی به سوالات آزمون در مهارت های Listening, Reading and Writing و همچنین سوالات رایجی که توسط Examiner در بخش Speaking آزمون از افراد پرسیده می شود ، آشنا کرده و فراگیران را برای شرکت در آزمون آماده خواهند کرد.
از مهم ترین ویژگی های دوره امادگی آزمون IELTS جهاد دانشگاهی صنعتی شریف این است که آزمون های ماک Mock که در طول دوره از فراگیران گرفته می شود رایگان است و همچنین شما هزینه ای بابت کتاب های آموزشی پرداخت نخواهید کرد.
علاوه بر این ها اگر همزمان سه سطح آموزشی IELTS را ثبت نام کنید می توانید از 10 درصد تخفیف استفاده کنید.

  تقویم آموزشی

کتاب تعداد درس ساعات آموزشی فعالیت جانبی دوره هزینه
Complete IELTS

Bands 4-5

۱۰ درس ۴۵ ساعت ۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان
Complete IELTS

Bands 5-6.5

۸ درس ۳۷/۵ ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
تمرین بر کتاب های

Cambridge IELTS

12-16

هر کتاب شامل ۴

نمونه تست کامل

۶۰ ساعت تمرین جداگانه speaking و ارائه فیدبک  ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان