جهاد دانشگاهی صنعتی شریف دوره تربیت مدیر ارشد حرفه ای را برگزار می کند
جهاد دانشگاهی صنعتی شریف دوره تربیت مدیر ارشد حرفه ای را برگزار می کند


امروزه آموزش مدیران پیش از گذشته به منزله­ یک استراتژی مهم برای بهبود و افزایش توانایی­‌ها و مهارت­‌های مدیران و ارتقای سطح عملکرد سازمان‌­ها تلقی می­‌شود؛ زیرا بهبود عملکرد مدیران و افزایش توانایی­‌های آنان نه تنها یک ضرورت در سطح سازمان­‌ها است، بلکه خود مهم­ترین وسیله­ توسعه­ همه جانبه به شمار می­‌آید. در واقع توجه روز­افزون به آموزش مدیران و اهمیتی که صاحب­ نظران مدیریت برای آن قائل هستند، بر این فرض استوار است؛ که برنامه‌­های اثربخش آموزشی به افزایش دانش و مهارت و اصلاح رفتار مدیران منجر می­‌گردد و نهایتا به بهبود عملکرد و افزایش اثربخشی سازمانی را در پی خواهد داشت.

مرکز آموزش های تخصصی کاربردی جهاد دانشگاهی صنعتی شریف به منظور ؛ بالا بردن دانش مدیران به صورت نظام یافته ، ارائه مشاوره تخصصی در حوزه مدیریت، بهبود شرایط کار، افزایش رضایت (job satisfaction) و امنیت شغلی کارکنان ،هم ترازی عوامل موثر درونی یک کسب و کار یا سازمان و….. دوره تربیت مدیر ارشد حرفه ای را در محل این سازمان با عناوین ذیل با اساتید دانشگاه های برتر برگزار می کند.

-رهبری و رفتار سازمانی

-توسعه استراتژیک منابع انسانی

-مدیریت استراتژیک

-مدیریت بازاریابی

-مدیریت مالی

-کلیات حقوق تجارت

-کارگاه آموزشی تفکر سیستمی

-کارگاه آموزشی مدیریت زمان

-آشنایی با اصول ،‌ فنون و هنر مذاکره

برای کسب اطلاعات بیشتر  آموزش تربیت مدیر ارشد حرفه ای عدد ۲۰ را به شماره ۰۲۱۶۶۰۷۵۶۲۳ ارسال و یا با شماره ۶۶۰۷۵۶۲۴ تماس حاصل نمایید.

مدیریت


logo